لپ تاپ استوک,لپ تاپ استوک اروپایی,لپ تاپ استوک آمریکایی,لپ تاپ استوک در حد نو,خرید لپ تاپ استوک,فروش لپ تاپ استوک,قیمت لپ تاپ استوک,مرکز لپ تاپ استوک,وارد کننده لپ تاپ استوک

لپ تاپ نو بخریم یا استوک؟

یکی از سوالات متداولی است که همیشه ذهن خریداران لپ تاپ را به خود مشغول کرده است. اگر شما هم از این قبیل سوالات در ذهن خودتان دارید با ما باشید تا جواب تک تک سوال هایتان را بگیرید.

ابتدا بیایید به چند سوال متداول در این باره به صورت کوتاه پاسخ بدهیم.

 • لپ تاپ استوک چیست؟

  یکی از معانی کلمه استوک “در انبار” میباشد. لپ تاپ استوک به لپ تاپ هایی گفته میشوند که در انبار مانده و از مدت گارانتی آنها گذشته است و معمولا به کشور های خاورمیانه فروخته میشود.

 • لپ تاپ استوک یا کار کرده؟

  لپ تاپ استوک، لپ تاپ هایی هستند که یا در انبار مانده یا معمولا در ویترین فروشگاه ها بوده اند و از لحاظ کار کرد جز لپ تاپ های بسیار کم کار کرد محسوب میشوند اما لپ تا های کارکرده همانطور که از نامشان پیداست تقریبا مستهلک شده و معمولا از طول عمر بسیار کمتری نسبت به لپ تاپ های استوک برخوردارند.

 • لپ تاپ استوک یا نو؟

  لپ تاپ های استوک به دلیل سفارشی بودن ساخت آنها برای اروپا از کیفیت بالایی از نظر قطعات نسبت به لپ تاپ های سفارش آسیا و وارداتی برخوردار هستند و از لحاظ کیفیت و طول عمر مفید بیشتری برخوردارند.

 • مزایای لپ تاپ استوک؟

  هزینه بسیار کمتر نسبت به لپتاپ نو – طول عمر بیشتر – کیفیت ساخت و قطعات بالاتر – خاص و منحصر به فرد به دلیل سفارشی بودن – داشتن حق انتخاب بیشتر با توجه به قیمت مناسب آن – قابلیت ارتقا در زمان خرید

 • لپ تاپ استوک رو از کجا بخریم؟

  فروشگاه های زیادی در سراسر کشور در حال فعالیت در حوزه لپ تاپ های استوک هستند اما باید به سابقه کاری شرکت -نحوه پاسخگویی و پشتیبانی قبل و بعد از خرید – گارانتی محصولات – تنوع کالا و تضمین اصالت کالا از طرف شرکت توجه کرد تا بتوان خرید مطمئن و مناسبی را داشت. توجه داشته باشید که همیشه ارزان بودن به معنای به صرفه تر بودن نیست.