شرایط گارانتی کالا

 

بازرگانی ونوس همیشه در تلاش است که بهترین  خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و کالای سالم مطمئن و دارای گارانتی تست و تعویض را به دست شما برساند شرایط گارانتی شامل موارد زیر می باشد:

در صورت بروز هرگونه مشکل ابتدا با شماره های ثبت شده در سایت و پشتیبان خود تماس بگیرید.

بازرگانی ونوس با بسته بندی کامل و سرویس های باربری مطمئن اقدام به ارسال کالای مشتریان خود می نماید در صورتی که بسته کالای شما دارای پارگی یا آسیب دیدگی می باشد مسئولیت جوابگویی به رساندن بار ناقص به مقصد بر روی باربری می باشد قبل از ارسال کالا از بسته بندی عکس تهیه شده و برای مشتری ارسال خواهد شد تا در صورت مغایرت اقدامات لازم انجام شد و خسارت وارده برعهده باربری شود.

تمامی کالا ها قبل از ارسال از نظر سلامت سخت افزاری و نرم افزاری تست می شوند با این وجود این امکان در نظر گرفته شده که تا سه ماه به تست سلامت دستگاه بپردازیم در صورت بروز مشکل با پشتیبان خود تماس بگیرید 

در صورتی که کالا در زمان گارانتی با مشکل مواجه شود اگر قابلیت تعمیر داشته باشد کالای مرجوع شده پس از تعمیر  و تست تست سلامت برای شما ارسال خواهد شد اما در صورتی که دستگاه قابل تعمیر نباشد تعویض شده و کالای سالم برای مشتری ارسال خواهد شد

در صورتی که از کالا موجود نباشد به درخواست مشتری یا مبلغ بازگردانده میشود یا با مدل دیگری تعویض خواهد شد و ما به التفاوت دریافت یا پرداخت خواهد شد

گارانتی دستگاه صرفا به عیوب ناشی از خود دستگاه مربوط است و اگر دستگاه شما تحت شرایطی مانند بلایای طبیعی ، حوادث غیرمترقبه ، آتش سوزی ، شکستگی ، خراشیدگی ، تغییر شکل ، زنگ زدگی ، نوسانات برق یا عیوب مربوط به استفاده در محیط های آلوده و پرگرد و غبار ، تغییر در قطعات ، تماس با مایعات و رطوبت ، سرقت و استفاده نادرست دچار مشکل شود ، شامل گارانتی نمی گردد .

هرگونه تغییر یا دست بردن در کارت گارانتی، برچسب هولوگرام دار بازرگانی ونوس و یا پاک شدن شماره سریال دستگاه موجب خروج دستگاه شما از گارانتی می گردد .

ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل قطعات مصرفی مانند رم ، هارد و … و لوازم جانبی مانند کیبورد ، ماوس و … نمی گردد . ضمنا کارکرد باتری آن نیز تا یک ساعت تضمین می گردد .

استهلاک تدریجی دستگاه از قبیل سایش و رنگ رفتگی جزو شرایط گارانتی نمی باشد .

کلیه  لپ تاپ ها دارای سه ماه گارانتی رایگان و 15 روز مهلت تعویض می باشنـد.( باطری ها و شارژر ها یسه ک ماه گارانتی دارند ) .

شارژدهی باطری در حالت استفاده معمولی (وای فای و بلوتوث خاموش – نور صفحه متوسط – خارج از بازی) حداقل یک ساعت  و برای مدل های سرفیس حداق تا سه ساعت ضمانـت می شود.

تاچ صفحه نمایش و خرابی صفحه نمایش شامل گارانتی نمی باشد.